Dağ 3 Filmi Ne Zaman Çıkacak? İşte Konusu!

14 Oca 2018
Admin

Dağ film serisi türkiyede ve suriye gibi bölgelerde geçen bir askeri filmdir. Sınır ötesinde geçen ve özel kuvvetler’in de katılmış olduğu görevde dağ 2 filmi o kadar çok sevildi ki büyük bir kitle sahibi oldu diyebiliriz.

Uzun zamandır türkiyede ki askerlerin canlandırıldığı bir dizi veya film olmadığından kısaca bu tür içeriklere hasret kalan türk insanları bu filmi o kadar beğendiler ki dağ 3 filmi merak konusu olmaya başladı bile.

Dağ 3 filmi ne zaman çıkacak?

Film çok uzak olmasa da çok yakın bir zamanda çıkmayacak. Filmin senaryosu Murat Serezli‘nin eline ilk ulaştığında sözleri şu şekilde olmuş; ” Senaryoyu elime ilk aldığım zaman 2.5 milyonu direk cepte gördüğümü söyleyebilirim. Bunun nedenini sormak isterseniz sizlere şu şekilde anlatabilirim. Türkiye de millet olarak türk askerinin kahramanlığı hakkındaki içeriklere hasret kaldığımızdan ve uzun zamandır bu tür film veya dizi yapılmadığından dolayı tutacağına inandım. Dağ 2 filminde de gördüğümüz Oğuz ve Berkin’in ve diğer oyuncuların da ‘Fırtına Getiren’ takım timinin öyküleri henüz bitmedi. Fakat Dağ 3’ün daha zamanı var. Yaptığımız Dağ 2 Filminin esen rüzgarlarının dinmesi gerekiyor. Bu film biraz sönmeye başlayınca seyircinin önüne koymak daha iyi olacaktır, kısacası böyle düşünüyorum’ şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Kısaca dağ 2 filmi artık kimse tarafından izlenmeyince dağ 3 filmi vizyona girecek şeklinde bir çıkarım yapabiliriz.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?