Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkacak?

12 Oca 2018
Admin

Geçtiğimiz yılda vizyona giren hızlı ve öfkeli 8 filminin devamı olarak çekilmeye başlanılan Hızlı ve Öfkeli 9 yani Fast and Furious 9 filminin vizyon tarihi sonunda belli oldu. Film serisinin tamamını benim gibi izlemiş ve size göre en iyi film serisi ise bana katılıyorsunuz demektir.  Sonunda Star Wars film serisini geçerek 532 milyon dolar hasılat yapan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi şimdi 9 ve 10 filmlerini çıkartmak için hazırlıklara başladı.

Hızlı ve öfkeli yani Fast And Furious serisinin şimdiki devam filmi olarak çekimlerine başlanılan Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 19 Nisan 2019’da izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bir üçlemeye doğru giden bu seri devam filmi 10. Filmini ise bizlere çok bekletmeden 10 Nisan 2021 tarihinde vizyona girilmesi bekleniliyor..

Eğer siz de bu film serisini seviyorsanız izlemiş ve sevmiş olduğunuz diğer film serilerini aşağıdaki yorum kısmında belirtebilir ve diğer ziyaretçiler için yol gösterici olabilirsiniz. Sitemizden de hızlı ve öfkeli 7 ve hızlı ve öfkeli 8 filmlerini kolayca bulabilir 1080P olarak Full & Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler, iyi seyirler 🙂

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?