Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Neden Kaldırıldı?

07 Oca 2018
Admin

Yılında vizyona giren ve yerli yapım olan Sihirbazlık okulunda Bir Türk filmi büyük bir davanın ardından tüm piyasadan kaldırıldı. Harry Potter’a çok benzediği idda edilen filmde gerçekten de harry potter serisinin komedi versiyonu olmuş diyebiliriz. Film yapım şirketleri tarafından Telif ve koruma hakları ile dava edilen Sihirbazlık okulunda bir türk izle filmi dava sonucu olumlu olarak tüm piyasadan kaldırıldı!

 


İçerisinde instagram ve facebook fenomenlerinin bulunduğu bu film piyasadan kaldırılınca 2 yıl boyu telif hakkı ile ülkemizde korunduktan sonra kimsenin elinde film olmadığından kimse bu filmi izleyemedi. Hatta film çıktığında sinema günü işi çıkıp izleyemeyenler bu filmi yaklaşış 2 yıldır arıyor. Buna harcadıkları zamanı başka bir şeye harcasalar şimdi profesör olmuşlardı…

 

HDFilmcennetim olarak biz sizlere eski mi eski tozlu mu tozlu arşivimizden çıkarttığımız Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle Filmini sitemize sizler adına ekledik. Sitemizden bu filmi izleyebilir ve sosyal medyada bir hacker’ım ve bu filmi buldum diyerek sitemizdeki filmi paylaşabilirsiniz. Eğer çalışmazsa diğer alternatif partları deneyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?